Vyberte stránku

Zimní zahrady

Pergoly a stínění pro zimní zahrady významně doplňují funkčnost a vzhled domu. Zahradní pergola nepropustí sluneční paprsky, chrání před deštěm a zpříjemňuje pobyt na terase téměř po celý rok. Venkovní clony Gardena určené pro zastínění zimních zahrad brání zejména přehřívání vnitřního prostoru. Vysouvání střech pergol a markýz pro zimní zahrady je u většiny produktů na elektrické ovládání.

Gardena 350

Jestliže hledáte vhodné zastínění na zimní zahrady, clona Gardena 350 je ideálním řešením. Své uplatnění najde nejen u rodinných domů, ale také jako zastínění zahrádek restaurací a kaváren. Základní barva konstrukce je bílá, stříbrná nebo strukturovaný antracit. Stínění lze doplnit o automatická čidla napojená na motorický pohon, která se sama řídí podle aktuálního počasí.

Zastínění Gardena 350 je určeno k montáži na zimní zahrady nebo připravené konstrukce pergol. Podle zvoleného typu látky můžete zakrýt terasu nebo zahradu až o rozměru 10 x 5 m. Na výběr máte z více než 150 odolných akrylátových látek s UV filtrem. Všechny látky odpuzují také vlhkost, špínu a jsou odolné vůči plísním a hnilobě.

Možnost výběru z široké nabídky barev a odstínu!

 

Gardena 250

Stínění zimních zahrad Gardena 250 se kotví na spodní konstrukci pergol nebo zimních zahrad. Zabraňuje slunečním paprskům, aby pronikly dovnitř prostoru. Na výběr máte více než 150 barev a typů látek, od jednobarevných přes vícebarevné po mnoho dekorů. Všechny látky jsou stálobarevné a naimpregnované.

Potah clony Gardena 250 chrání před poškozením ochranný box. Vysouvání stínění je řízeno motorem. Gardena 250 zastíní prostor o šířce až 10 m a lze ji doplnit chytrými čidly. Dešťové nebo kombinované sluneční a větrné čidlo vyšle signál k pohonu podle aktuálního počasí.
Maximální výsuv je 4,5 m a max. šířka 10 m.

Možnost výběru z široké nabídky barev a odstínu!

 

Gardena 200

Zastínění Gardena 200 je ideálním řešením pro stínění zimních zahrad. Clona vás uchrání před přehříváním zimní zahrady i nepříjemnými slunečními paprsky. Díky tomu budete mít také příjemnější teplotu v místnosti domu nebo bytu, která se zimní zahradou sousedí.

Zastínění Gardena 200 je určeno pro podvěšení na střešní konstrukci rovné zimní zahrady. Látku s UV filtrem lze stáhnout do krycího boxu, který ji chrání před ušpiněním a poškozením.

Maximální výsuv je 4,5 m a max. šířka 10 m.

Možnost výběru z široké nabídky barev a odstínu!

 

Gardena 500

Stínění zimních zahrad Gardena 500 má oproti ostatním typům jednu velkou výhodu. Speciální lomená konstrukce umožňuje stínit jednou markýzou šikmou i svislou část zimní zahrady. Látku s UV filtrem lze stáhnout do uzavřené kazety, která ji chrání před poškozením. Výhodou je také pohodlné elektrické ovládání na dálkový ovladač, díky kterému nebudete muset vycházet z domu.

Výsuv látky a její stálé vypnutí zajišťuje pružinový mechanismus. Barvu látky zastínění zimních zahrad můžete sladit s konstrukcí, fasádou domu nebo třeba s barvou rostlin v zimní zahradě. Díky desítkám možnostem si vždy vyberete. Krycí box pro látku se nekotví na dům, je pouze nasazen na vodicí lišty. K markýze Gardena 500 lze připojit také dešťové nebo kombinované sluneční a větrné čidlo. Spojením čtyřdílného provedení můžete zastínit zahradu o šířce až 24 m.

Maximální výsuv a šířka jedné konstrukce je 6,5 m

Možnost výběru z široké nabídky barev a odstínu!