Vyberte stránku

ČISTÁ KRÁSA  B – 150

Plně automatická naklápěná hliníková mřížka čepele s přátelským rozpočtem  B-150 pergolou regulovat sluneční nájezd na terase otáčením 150 ° kolem své osy. S uzavřené lamely (16 cm) diskrétní žlab sbírá dešťovou vodu a odvádí ji nepozorovaně přímo do bočních pólů. S volitelným topným tělesem a modulárních obrazovek, můžete si dokonce ponechat první zima a vítr se snadno. Tímto způsobem si můžete vychutnat zdravé venku z první časného jara do pozdního podzimu!

V B-150 pergola lze použít jako opěrný, samostatně nebo ve spojení v délce konstrukci a je k dispozici v bílé nebo antracitové šedé.

LUXUSNÍ POTĚŠENÍ  B – 200

Unikátní systém samostatně stojící nebo částečně ukotvené pergoly na fasádě, vyrobený z ušlechtilých materiálů (Aluminium, nerez, plast), bez potřeby dlouhodobé nákladné údržby. Integrovaný systém odvodnění a široká škála vybavení, jako jsou integrované diodové světla, boční rolety, topení, prosklené posuvné panely, umožňují vyskládat výsledný výrobek dle Vašich představ. Střecha pergoly je osazena komorovými lamelami 140 mm šířky, s možností otáčení o 120 stupňů. Všechny spoje jsou konstruovány tak, aby spojovací materiál (šrouby, matice, atd.) byly bez-pohledové, výrobce důmyslně propracoval systém do každého detailu a výsledkem je neopakovatelný designový „bonbónek“. Barevnost hliníkové konstrukce je možné vyladit ze vzorníku barev K-7. Uvedené základní barvy jsou bez příplatku, ostatní jsou počítány jako nestandardní.

Zhotovíme jakoukoliv pergolu, dle vašeho přání. Ze dřeva, oceli či hliníku. Samostatně stojící, nebo pevně spojenou s vaším domem.

Neváhejte nás kontaktovat.

Mob: 776 774 162