Vyberte stránku

MED TWIST

med_twist-(1)MED TWIST se vyrábí jako samostatně stojicí případně s podpěrným systémem v přední části. Konstrukce se skládá z hliníkových vodicích lišt a nosných, obvodových profilů, které jsou spojeny se stojkami. Nosný, obvodový profil funguje zároveň jako žlab a slouží ke sběru vody stékající z lamel. Odvod vody ze žlabu je zajištěný skrze stojky.
Mediterána je kotvena buď pomocí konzol umístěných na konci vodicích lišt a přes držáky, které jsou součástí stojek, případně v provedení jako samostatně stojicí je kotvena pouze přes držáky, které jsou součástí stojek. Hliníkové lamely, které tvoří střechu mediterány, jsou poháněny lineárním motorem a jsou schopny se natáčet v rozmezí úhlů 0 až 135 stupňů. Zavřená poloha garantuje nejlepší možné zatěsnění proti dešti. Poloha hliníkových lamel může být zvolena v závislosti na výsuvu a to tak, že lamely jsou rovnoběžné se zdí (provedení FRONTAL) nebo kolmo na zeď (provedení LATERAL).
Lamely mediterány mohou být vyplněny polystyrénem k lepšímu tlumení hluku z deště. Mediteránu je možné si objednat včetně bodových světel umístěných přímo v lamelách, nebo v obvodovém profilu. Případně si lze objednat RGB pásky integrované v obvodovém profilu, které umožňují volit barvu světla ze 7 různých odstínů.

med_twist-(3)