/
Hormann Renomatic

GARAŽOVÁ VRATA

HöRMANN RENOMATIC

Sekční garážová vrata umožňují vertikální otevírání a jsou uložena úsporně pod stropem, což maximalizuje prostor jak uvnitř garáže, tak před ní. Díky své univerzálnosti lze sekční vrata snadno namontovat do jakéhokoli garážového otvoru a poskytují až o 14 cm větší průjezdnou šířku než výklopná vrata. Sekční vrata jsou navíc dokonale utěsněna na všech čtyřech stranách trvale elastickým těsněním, které odolává povětrnostním vlivům. Pokud hledáte komfortní řešení pro vaši garáž, sáhněte po sekčních vratech.

Technické parametry

Dobrá tepelná izolace

Sekční garážová vrata RenoMatic jsou vybavena dvoustěnnými tepelně izolovanými lamelami. Lamely o tloušťce 42 mm zajišťují příjemně tichý chod vrat. Vnější povrch lamel je opatřen polyesterovým základním nátěrem (1). Vnitřní strana lamel je stříbrně pozinkovaná a ošetřená ochranným lakem (2) . Technika tažných pružin se systémem „pružina v pružině“, resp. technika torzních pružin s osvědčenou pojistkou proti prasknutí pružiny spolehlivě chrání křídlo vrat před zřícením. Díky dobré tepelné izolaci jsou vrata vhodným řešením, když garáž přímo přiléhá k domu nebo když z garáže vede přístup do domu.

Optimální dlouhodobá ochrana

Umělohmotná patka zárubně (3) o výšce 4 cm, odolná proti zkřehnutí, trvale chrání vaše vrata proti korozi. Na rozdíl od konkurenčních řešení funguje i při trvalé vlhkosti. Patka zárubně úplně obemkne zárubeň v místě ohrožení korozí. Jen to je účinná dlouhodobá ochrana.

Stejný vzhled

Harmonický celkový vzhled vrat vzniká díky mnoha malým detailům. U vrat s povrchem Woodgrain, Planar nebo Decocolor například standardně dodáváme vyrovnávací clonu překladu barevně sladěnou s vraty. U vrat Duragrain dodáváme vyrovnávací clonu (4) překladu v barvě dopravní bílá RAL 9016. Volitelně je obdržíte také v odstínu uzpůsobeném dekoru. Boční zárubně (5) standardně dodáváme s povrchem Woodgrain v barvě dopravní bílá RAL 9016 (sladěno s bílým povrchem vrat s drážkou M). Pro vrata s povrchem Planar volitelně dodáváme obložení zárubně se stejným povrchem, jako mají vrata. U vrat s povrchem Decocolor nebo Duragrain volitelně dodáváme obložení zárubně v barevném odstínu uzpůsobeném dekoru.

Automatický komfort

Vrata RenoMatic standardně dodáváme s pohonem ProMatic 4 (1) a 4tlačítkovým dálkovým ovladačem HSE 4 BS. Na přání lze vrata za příplatek dodat také s inteligentním pohonem SupraMatic E (2) pro rychlejší otevírání vrat. Patentovaná technika pohonu využívající vodicí kolejnice zajišťuje klidný a tichý chod vrat. Automatické vypínání navíc vrata při výskytu překážky ihned zastaví.

Certifikované bezpečné dálkové ovládání BiSecur

Obousměrné dálkové ovládání BiSecur představuje nejmodernější techniku pro komfortní a bezpečnou obsluhu pohonů garážových a vjezdových vrat, pohonů dveří, osvětlení a dalších zařízení. Mimořádně bezpečná metoda šifrování BiSecur, vyvinutá firmou Hörmann, se stabilním dosahem bez rušení vám poskytuje jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš kód dálkového ovládání. Testováno a certifikováno bezpečnostními experty Ruhrské univerzity v Bochumi.

Bezpečná obsluha

Sekční vrata Hörmann jsou testována samostatně i v kombinaci s pohony Hörmann a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků evropské normy 13241. Sekční vrata prostě nemohou být ještě bezpečnější.

Realizace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nezávazně nám napište. Ozveme se Vám zpět s cenovou nabídkou.