/
Hormann LPU 42

GARÁŽOVÁ VRATA

HöRMAN LPU 42

Sekční garážová vrata Hörmann LPU 42 jsou moderní a elegantní řešení pro vaši garáž. Tyto vrata se otevírají svisle a jsou skladována úsporně pod stropem, takže nezabírají mnoho místa v garáži ani před ní. LPU 42 se snadno instalují do jakéhokoli garážového otvoru a nabízejí průjezdnou šířku, která je až o 14 cm větší než u výklopných vrat.

Tyto sekční garážová vrata jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což jim dodává vysokou stabilitu a zajišťuje tichý chod. Díky své konstrukci a tepelně izolačnímu systému poskytují vynikající ochranu před nepříznivými klimatickými podmínkami. Tyto vrata jsou vybavena moderní bezpečnostní technologií, která zaručuje vysokou ochranu proti vloupání.

Hörmann LPU 42 jsou k dispozici v mnoha designech a barvách, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim představám o estetickém vzhledu garážových vrat.

Technické parametry

Prostorově nenáročné otvírání a bezpečné zavírání.

Sekční garážová vrata se otevírají svisle a jsou úsporně uložena pod stropem. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa před garáží i v garáži. Sekční garážová vrata lze namontovat do libovolného garážového otvoru a jejich výhodou je větší průjezdná šířka. Dopřejte si tento komfort.

VĚTŠÍ SVĚTLÁ PRŮJEZDNÁ ŠÍŘKA

Díky průjezdné šířce, která je u sekčních vrat až o 14 cm větší, můžete parkovat i s moderními, širšími osobními a sportovními užitkovými auty mnohem pohodlněji (obrárek uprostřed). U starších výklopných vrat je vjezd a výjezd často milimetrovou záležitostí

Inteligentní komfort obsluhy.

Ovládejte pohony svých garážových a vjezdových vrat, pohony dveří, domovní zámky, osvětlení a další zařízení jednoduše, bezpečně a pohodlně pomocí dálkového ovladače, bezdrátového tlačítka nebo chytrého telefonu. Všechny pohony, přijímače a ovládací prvky vybavené bezdrátovou technologií BiSecur jsou navzájem 100 % kompatibilní

Realizace

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Nezávazně nám napište. Ozveme se Vám zpět s cenovou nabídkou.